Instagram wciąż się rozwija. Staje się coraz bardziej popularny, szczególnie wśród nastolatków i młodych dorosłych. Dzielenie się chwilami i ciekawymi momentami życia, to bardzo popularna praktyka. Choć oczywiście nie każdy tak lubi, to Instagram wciąż zdobywa nowych fanów i osoby zakładające nowe profile.

Bardzo istotną kwestią przy posiadaniu instagramowego konta są obserwujący. Zdobywanie i zachęcanie do obserwacji Twojego konta to wyzwanie. Choć najtrudniejsze zwykle są początki, to czasem bywa też tak, że licznik obserwacji nagle się zatrzyma, a nowi użytkownicy nie trafiają na Twój profil. Z pomocą mogą przyjść portale zajmujące się marketingiem, a konkretniej – sprzedażą polubień oraz dodaniem nowych obserwujących. Jest to bardzo popularna i bardzo pomocna praktyka. Korzysta z niej wiele firm oraz osób, które niedawno założyły konto.

Wiele osób jednak ma wątpliwości. Zastanawiają się przede wszystkim czy proceder jest legalny oraz czy nie trafią na firmę, która ich oszuka. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat kupowania obserwujących w sieci? Dobrze trafiłeś, w tym miejscu dowiesz się wszystkiego co konieczne.

Co daje kupowanie obserwujących na Instagramie?

Obserwacje na Instagramie mogą zostać kupione przez każdego. Nie ma znaczenia, czy jesteś rozpoznawalny, czy nie. Możesz być także właścicielem dużej firmy, marki – to nie ma znaczenia. Im większa ilość obserwujących, tym większe zaufanie do Ciebie czy Twojej działalności zawodowej. Obserwujący także są wyrazem zadowolenia z usługi czy po prostu odzwierciedleniem zainteresowania treścią, którą publikujesz.

Kupienie obserwujących na Instagrama to szybszy rozwój konta oraz oszczędność czasu. Nie musisz bowiem przez wiele miesięcy starać się o pozyskanie nowych obserwujących. Początki są bardzo trudne, ponieważ profil nie ma jeszcze renomy i wielu treści na swoim profilu. Warto więc zacząć przygodę z Instagramem od kupienia obserwatorów – zawsze to lepszy start.

Czy kupowanie obserwujących na Instagramie jest legalne?

Instagram staje się coraz bardziej popularny. Choć wśród użytkowników Internetu wciąż króluje Facebook, to obserwacja trendów jednoznacznie wskazuje na coraz szybszy rozwój Instagrama. Dzięki Instagramowi wiele młodych osób stało się sławnych i zaczęło zarabiać na promowaniu różnych marek oraz firm. Influencerzy, bo o nich mowa, zanim zaczęli taką karierę, musieli mieć spore grono obserwujących, a ich posty musiały być ciekawe, angażujące i dobrze przygotowane.

Pozyskanie wielu obserwatorów zajmuje jednak dużo czasu i nie zawsze przynosi oczekiwany efekt. Warto jest więc zastanowić się nad zakupem. dzięki temu początki rozwoju profilu będą prostsze, a znalezienie nowych osób – szybsze. Wielu z nich, zanim zaczęło pracować, skorzystali z usług sklepu z lajkami. Jest więc to całkowicie legalne – co więcej, bardzo chętnie wykorzystywane przez wielu, dobrze prosperujących użytkowników social mediów.

Czy kupowanie obserwujących jest bezpieczne?

Każde operacje Internetowe niosą za sobą pewne ryzyko. Oczywiście kupowanie obserwujących jest stosunkowo bezpieczne, pod warunkiem, że zakupu dokonuje się na sprawdzonej stronie.

Warto więc zwrócić uwagę na ceny oraz sprawdzić renomę sprzedawcy, a także poszukać profili danej firmy na social mediach. Dobrze jest wiedzieć, że zakup obserwujących czy innych działań na profilach w social mediach to działanie, które nie powinno być chwilowe. Dodane obserwacje nie powinny znikać zaraz po ich dodaniu. Dlatego przed zakupem zawsze powinieneś przeczytać Regulamin korzystania z usług, a najlepiej będzie przetestować zakup na możliwie najmniejszej ilości.

Zachowaj szczególną ostrożność, jeśli cena jest nieproporcjonalnie niska do ilości obserwujących czy lajków lub zostaniesz poproszony o kliknięcie w link lub o podanie danych do logowania. Nigdy nie podawaj loginów czy haseł w Internecie.

Sprawdzone strony często oferują zasadę: zadowolenie lub zwrot pieniędzy. Korzystając z usług takich firm, minimalizujesz ryzyko, że dodane obserwacje znikną po kilku godzinach lub w ogóle nie zostaną dodane.

Wady kupowania obserwujących na Instagramie

Kupowanie obserwujących na Instagrama niesie za sobą szereg korzyści, ale także i wady. Jednym z najbardziej uciążliwych minusów, może okazać się niewspółmierna liczba polubień pod postem w stosunku do ilości obserwatorów. Jest to bardzo często związane z jakością kont, które dodają obserwacje. Jeśli zakupisz obserwacje od kont o najniższej jakości – nie masz co liczyć, że zostawią także polubienia czy zainteresują się Twoją działalnością w mediach na dłużej. Jeśli natomiast Twoje finanse na to pozwalają, kup obserwatorów z polski, którzy wykonują działania ze swoich kont. Takich obserwatorów i lajki oraz wiele innych działań możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu – polubimy.pl.

Zalety kupowania obserwujących na Instagramie

Choć niewielu jest tego świadomych Instagram udostępnia nowe funkcje użytkownikom, którzy mają dużo obserwujących. Po przekroczeniu 10.000 followers, portal umożliwia dodawanie linków w relacji, co z kolei jest bardzo dobrą opcją dla osób, które prowadzą profile firmowe. Instagram zrzesza kilkanaście milionów użytkowników, więc posiadanie pokaźnej liczby obserwatorów, może okazać się świetnym marketingiem. Dodatkowo zakup obserwujących pozwala na świetny i efektowny start. Rzadko kiedy przecież chcemy zaobserwować dopiero rozkręcające się profile czy nowo założone marki.

Gdzie kupić działania na Instagramie?

Choć w Internecie w bardzo łatwy sposób można znaleźć portale, które oferują sprzedaż obserwujących, polubień czy innych działań w social mediach, warto się zastanowić na czym Ci zależy. Jeśli potrzebujesz rozkręcić profil, jednocześnie nie przepłacając lub brakuje Ci tylko kilku nowych użytkowników, aby odblokować nowe funkcje możesz skorzystać z najtańszej opcji i najniższej jakości kont. Nie spodziewaj się jednak, że nowe obserwacje zostaną z Tobą na dłużej.

Jeśli natomiast zależy Ci na wysokiej jakości kontach, które należą do Polaków – skorzystaj z polubimy.pl

Dlaczego warto skorzystać z polubimy.pl?

Polubimy.pl w swojej ofercie nie ma kont sztucznie stworzonych, nie wymaga podawania haseł ani loginów do konta. Ponadto na stronie znajduje się czat, dzięki któremu możesz połączyć się z wirtualną asystentką, która zawsze odpowie na Twoje pytania czy pomoże rozwiązać problem.

W ofercie sklepu, znajduje się wiele działań w różnych serwisach internetowych. Wszystkie działania są rozłożone w czasie, dzięki czemu algorytmy je lubią i nie wzbudzają ich podejrzeń.

Korzystanie ze sklepu polubimy.pl jest anonimowe. Nie musisz się obawiać, że Twoja transakcja zostanie wykorzystana przeciwko Tobie – nawet jeśli jesteś już rozpoznawalny lub prowadzisz dużą firmę. Warto także wiedzieć, że działania wykonywane są przez Polaków, jest więc to dodatkowy atut – szczególnie jeśli prowadzisz firmę.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie działania sklepu lub coś poszło nie tak z transakcją – zawsze możesz do nas zadzwonić (numer podany na dole strony) lub napisać. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe oraz postaramy się rozwiązać problem najlepiej jak potrafimy.

Podsumujmy zatem legalność kupionych follow

Obecnie nie ma takiego przepisu, który zakazuje wykonywania czy kupowania tego typu usług. Jeśli więc zależy Ci na szybkim zdobyciu followersów to bez wahania możesz skorzystać ze sklepu z lajkami, a najlepiej zrobić to na tej stronie.

Przy wyborze sklepu z followersami należy zwracać uwagę na jakość kont, które wykonują działania oraz na ceny proponowanych usług. Zbyt niskie ceny w stosunku do proponowanej liczby obserwujących zazwyczaj okazują się niską trwałością. Nikt przecież nie chce, by wydane pieniądze zniknęły w krótkim czasie. Przede wszystkim pamiętaj, żeby nigdy nie podawać żadnych danych dostępowych – w szczególności haseł, wrażliwych danych osobowych czy loginów. Nie klikaj także w podejrzane linki.

Kupienie followersów najczęściej opiera się na trzech krokach:

  • wybranie liczby obserwujących,
  • wklejenie linku do profilu,
  • opłacenie zamówienia.

Polubimy.pl jest dobrym przykładem sklepu z obserwującymi. Nigdy nie prosimy żadne dane dostępowe, wystarczy nam sam link do profilu. Skorzystaj z oferty polubimy.pl już dziś i przekonaj się, jak szybko i efektywnie możesz rozwinąć swój profil.