Aktualizacja artykułu: 22.03.2023

Nie jest tajemnicą, że obecność w mediach społecznościowych jest kluczowa dla sukcesu biznesu w dzisiejszych czasach. Facebook to jedna z największych platform społecznościowych na świecie, która oferuje wiele możliwości dla firm i przedsiębiorców, aby dotrzeć do swoich klientów i zwiększyć ich zasięg. Jednym ze sposobów na osiągnięcie większej widoczności i popularności na Facebooku jest zakupienie lajków na swoją stronę biznesową. W tym artykule omówimy dlaczego warto kupować lajki na Facebooku, jakie korzyści to przynosi i jakie są potencjalne zagrożenia związane z taką praktyką.

Spis treści

Prowadzenie profilu firmy na Facebooku to najczęściej proces żmudny i czasochłonny. Promocja strony z usługami, produktami lub prywatnego profilu obarczona jest ryzykiem niepowodzenia. Nie jest łatwo dotrzeć do zaangażowanego grona odbiorców, które zostawi lajki pod postami. Istnieje jednak sposób, który jest szybki, tani i wiarygodny. Dzięki niemu zyskujesz nie tylko like na fb czy polubienia strony na fb, ale także pewność usługi i czas. Na rynku dostępnych jest wiele serwisów, które oferują szeroką gamę usług związanych z polubieniami. Proces zakupu jest bardzo prosty. Wystarczy zamówić oczekiwaną liczbę polubień, wkleić link do zasobu, na którym mają się znaleźć lajki i na koniec opłacić całe zamówienie. Polubienia strony na fb, like pod zdjęciem czy like pod postem znajdują się w podstawowej ofercie, a ich ceny zaczynają się już od kilku złotych.

Like pod zdjęciem lub filmem

Zapewne niejednokrotnie dodałeś zdjęcie na Facebooka, zastanawiając się, dlaczego nie zdobywa ono tylu like i reakcji, ilu oczekiwałeś. Prowadząc stronę na Facebooku, pokaźna liczba serduszek zawsze cieszy. W dobie social mediów i ich rosnącej popularności, należy zadbać także o hałas pod zdjęciami. Prowadzenie profilu firmowego to dość specyficzna forma dotarcia do klienta. Odwiedzający stronę zawsze zwracają uwagę na liczbę fanów czy lajki pod zdjęciami. Ma to swoje uzasadnienie – im więcej polubień na Facebooku tym wyższy wskaźnik zainteresowania i zapytania od potencjalnych klientów, nawiązujące do oferowanych produktów/usług. Jeśli więc zależy Ci na fajnym odbiorze Twojej firmy i zwiększeniu liczby klientów, należy zwrócić uwagę na regularne dodawanie polubień pod zdjęciami. Dziś łapki w górę, to nie tylko zgodne zdanie z treścią posta czy zdjęcia, ale także zaznaczenie swojej obecności i wyrażenie wsparcia. Dlatego jeśli chcesz zwiększyć popularność zdjęć – kup polskie lajki do zdjęć lub filmów.

Like pod komentarzem

Dlaczego like pod komentarzami są ważne? Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre posty mają większe zasięgi od innych? Facebook promuje posty, które mają dużo reakcji, udostępnień i komentarzy. Dotyczy to zarówno profilów prywatnych, jak i stron firmowych. Przykładowo: jeden z Twoich znajomych, zmienił zdjęcie profilowe, nie otrzymał zbyt wielu lajków ani wpisów. W związku z tym, działanie mogło nie wyświetlić się na Twojej tablicy. Prowadząc profil firmowy lub usługowy, musisz zdawać sobie sprawę, że potencjalni klienci szukając informacji o firmie, często zaglądają do sekcji komentarzy. Dlatego też warto, aby merytoryczny komentarz znalazł się na samej górze wszystkich wypowiedzi. Aby tak było, wpis musi być wypromowany przez Facebook – musi mieć jak największą liczbę lajków i odpowiedzi na komentarze. Pojawiające się nowe odpowiedzi w wątku, bardzo szybko zaczynają przysłaniać te, na których zależy Ci najbardziej. Warto więc zadbać o to, by komentarz był wysoko. Nie czekaj zatem i kup polskie like pod komentarzem. Dzięki temu możesz sprawić, że dana treść, pozostawiona jednego z wypowiadających się w dyskusji będzie dobrze widoczna dla osób, które rozważają skorzystanie z Twoich usług.

Like pod postem

Lajki pod postem na Facebooku to forma zaznaczenia swojej obecności i zaciekawienia treścią postu. Oczywiście prowadząc profil prywatny, zdobywanie like pod postami jest nieco łatwiejsze. Wiąże się to z liczbą dodanych znajomych. Jeśli dodanych jest sporo osób, to i większa będzie liczba reakcji, ponieważ szersze grono zobaczy treść na swojej stronie głównej. Sytuacja ma się inaczej, jeśli chodzi o fanpage. Osoby, które regularnie obserwują stronę i mają zaznaczony “dzwoneczek” (powiadomienie o działaniach na stronie), są zazwyczaj aktywne. Niestety większość użytkowników wyłącza te powiadomienia. Najczęściej spowodowane jest to często pojawiającymi się informacjami z różnych aplikacji. Jeśli liczba like pod postami jest niewielka, to zainteresowanie użytkowników produktami czy usługami – także. Polubienia na Facebooku odgrywają także rolę marketingową. Jeśli zależy Ci na tanim, szybkim i efektywnym działaniu to się nie zastanawiaj i kup polskie lajki pod postem.

Like na konkurs

Polskie lajki konkursowe są często poszukiwanie przez konkursowiczów, żeby mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zdobywanie lajków konkursowych i ściganie się z innymi na to kto będzie mieć więcej serduszek i łapek nierzadko budzi wiele emocji. Biorąc udział w konkursie pewnie nieraz zastanawiałeś się jak zdobyć więcej lajków pod komentarzem lub zdjęciem. Kilka pomysłów na większą ilość lajków niebawem opublikujemy w naszym blogowym poradniku, zapisz się do newslettera, żeby otrzymać wiadomość o kolejnej dawce wiedzy! Jeśli już wyczerpałeś wszystkie pomysły na nowe lajki to chętnie Cię wspomożemy w tej kwestii. W zależności od tego ile jest czasu do zakończenia rywalizacji, możemy dostarczyć nawet kilkaset naturalnych polskich lajków w konkursie. Jak mieć więcej lajków w konkursie? To proste – kup lajki konkursowe na polubimy.pl i zostaw konkurencję w tyle.

Kupowanie like na fb – wady i zalety

Kupowanie like pod postem, komentarzem, zdjęciem jak każde działanie – ma swoje wady i zalety. Ważne jest, aby skupić się na potencjalnych korzyściach dla prowadzonej działalności. Dzięki temu otrzymasz miarodajny obraz sytuacji i będziesz mógł się skupić na prowadzeniu działań marketingowych. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, przygotowaliśmy zestawienie wad i zalet kupowania like na fb.

Zalety kupowania like na Facebooku

  • Efekt bandwagon – początkowo pojęcie odnosiło się do życia politycznego – wyborów. Zauważono, że prowadzący kandydat w sondażach, zdobywa dodatkowe głosy tylko dlatego, że jest liderem. W ekonomii wskazuje pewną tendencję konsumentów. Otóż, jeśli produkt lub usługa jest często kupowana lub ma wielu fanów, zyskuje ich jeszcze więcej dlatego, że “inni tak robią” (kupują, korzystają z usług). W Polsce bardziej znanym pojęciem jest efekt śnieżnej kuli. Co ma do tego kupowanie lajk na Facebooku? Trudno nie zauważyć analogii. Duża liczba reakcji pod komentarzami, postami czy zdjęciami wskazuje na zadowolonych klientów. Jeśli więc są zadowoleni to dlaczego “ja” miałbym być niezadowolony?
  • Rosnąca liczba spontanicznych, dodatkowych reakcji – nie od dziś wiadomo, że użytkownicy Facebooka chętniej odwiedzają reklamy, posty, zdjęcia czy strony, które mają już swoich wielbicieli. Kupując lajki sprawiasz, że Twój fanpage zaczyna być bardziej widoczny. Osoby, które trafią na Twój post, na swojej stronie głównej, o wiele chętniej zapoznają się z treścią posta, zdjęciem czy komentarzami, jeśli zauważą, że wpis ma dużo polubień, komentarzy i reakcji. Dzięki temu też wzrośnie liczba potencjalnych kupujących oraz lajków naturalnych.
  • Dobra reputacja – dzisiaj social media to nie tylko platforma społecznościowa. Coraz częściej korzysta się z nich w celach marketingowych i sprzedażowych. Wykupienie reklamy sponsorowanej jest szybkie, proste i tanie. Pojawiające się na stronie głównej treści są personalizowane, dzięki czemu docierają do odbiorców, którzy potencjalnie będą chcieli skorzystać z usługi lub kupić produkt. Dlatego też, im więcej lajków pod postem reklamowym, tym większe prawdopodobieństwo, że kolejne osoby odwiedzą profil strony i zaobserwują go, co przyczyni się do zwiększenia reputacji. Dobra reputacja może bezpośrednio przyczynić się do sukcesywnych wzrostów statystyk.
  • Rosnące zainteresowanie – ciekawe produkty czy usługi w połączeniu z profilem z wiarygodnymi lajkami to szansa na poszerzenie grona odbiorców. Duża liczba wyświetleń to szansa na kolejne udostępnienia i reakcje. Osoby, które zainteresują się postem, zdjęciem czy ciekawym wpisem, bardzo często oznaczają swoich przyjaciół o podobnych zainteresowaniach. Dzięki temu wzrasta zainteresowanie fanpagem. Wystarczy, że jedna osoba oznaczy drugą, a profil czy strona zaczyna pojawiać się u ich znajomych. Kluczem do uwiarygodnienia są lajki. Duża ich ilość polubień pod zdjęciem, postem lub komentarzem, to możliwość spontanicznego poszerzenia grona odbiorców.
  • Zaoszczędzenie czasu – nie od dziś wiadomo, że popularności nie zdobywa się w tydzień. Reakcje, komentarze i udostępnienia, to działania internautów, które rozłożone są na lata ciężkiej pracy. Sklep z lajkami polubimy.pl oferuje popularność za niską cenę. Szybko zdobyta popularność to szansa na wyższe obroty firmy. Jeśli więc zależy Ci na szybkim zdobyciu rynku, jak również i na czasie, skorzystanie z kupna lajków, to szansa dla Ciebie!

Wady kupowania like na FB

Oczywiście, kupowanie lajków na fb ma także swoje wady. Choć przeważa liczba plusów , dobrze jest znać drugą stronę medalu. Dzięki temu będziesz mógł oszacować czy kupno lajków jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

  • Niska aktywność użytkowników w późniejszym czasie – kupione lajki to stworzenie “tłumu” jednorazowo. Należy pamiętać, że większość użytkowników to nie grupa docelowa dla Twoich usług czy produktów. Po zakupieniu lajków pod zdjęciem, komentarzem czy postem, nie można oczekiwać, że taka lub podobna liczba reakcji znajdzie się pod kolejnymi wpisami. Stąd też, jeśli nie planujesz działać w ten sposób przez dłuższy czas, zastanów się, który post chcesz wypromować.
  • Usunięcie zakupionych fanów przez Facebook – portal, jak każda społeczność, ma określoną politykę prywatności. Jeśli więc działania na naszej stronie zostaną wychwycone, jako podejrzane, można spodziewać się, że Facebook cofnie zakupione lajki. Na szczęście nie jest to częsta praktyka, a dodatkowo na polubimy.pl dbamy o to, aby działania użytkowników były rozłożone w czasie. Dzięki temu Facebook nie powinien zauważyć podejrzanego zachowania.
  • Możliwość oszustwa – zawsze warto mieć na uwadze, że można zostać oszukanym. Chociaż w grę zwykle nie wchodzą wysokie kwoty, to i tak z tyłu głowy powinna zapalać się czerwona lampka, kiedy zostaniesz poproszony o podanie loginu i hasła do konta. Pamiętaj! Nigdy nie podawaj wrażliwych danych w internecie. Rzetelne sklepy oferujące sprzedaż like zawsze posiadają dane firmy- – powinny one być widoczne z zakładce kontakt lub na dole strony – w stopce. Zwróć też uwagę, czy taka firma jest zarejestrowana na terytorium Polski. W przypadku korzystania z usług firm zarejestrowanych poza krajem, możesz mieć problemy z realizacją zamówień, kontaktem lub nawet zwrotem pieniędzy za niewykonane usługi, nie mówiąc o braku przesłania dowodu zakupu. Pamiętaj też, że uczciwy sklep z lajkami nigdy nie poprosi o hasła, a jedynie o link do profilu, komentarza, zdjęcia czy postu, pod którym mają pojawić się kupione lajki. 

Kupowanie lajków – czy warto?

Odpowiedź na to pytanie może być różna. Przede wszystkim ze względu na zróżnicowane potrzeby oraz oczekiwania. Bycie przedsiębiorcą to często bycie w niedoczasie, dlatego kupowanie lajków pod postami, komentarzami czy zdjęciami to dobra opcja dla wszystkich, którzy za niewielkie pieniądze chcą wypromować swoją stronę i działalność na Facebooku. 

Warto pamiętać, że większość użytkowników Facebooka to potencjalni kupujący i klienci, którzy chętnie odpowiedzą na dobrze sformułowaną reklamę. Dlatego też jeśli zależy Ci na uwiarygodnieniu treści sponsorowanej lub po prostu swojego fanpage, zakup like to dobra inwestycja, dzięki której możesz zyskać nowych klientów i fanów.