Prowadzenie profili na social mediach jest nie lada wyzwaniem. Najtrudniejsze zwykle bywają początki i rozkręcanie swojej działalności. Często pierwsze obserwacje na nowo założonym profilu pochodzą od rodziny i znajomych – tak na dobry początek. W pewnym momencie jednak licznik wskazujący obserwacje zaczyna zwalniać, a potem się zatrzymuje. Nie jest wtedy łatwo o nowych fanów.

Z pomocą mogą przyjść sklepy z lajkami. Kupowanie lajków i obserwujących jest szybką metodą na zwiększenie liczby fanów. Chcesz się dowiedzieć więcej o kupowaniu lajków? zastanawiasz się czy kupowanie obserwujących jest legalne? Dobrze trafiłeś! W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat kupowania lajków i obserwujących.

Co daje kupowanie działań na Instagram?

Korzystanie ze sklepu z lajkami jest o tyle dobrym rozwiązaniem, o ile nie trzeba miesiącami zabiegać o nowych obserwujących. Kupowanie lajków i followersów jest ciekawą propozycją dla firm, których przedstawiciele nie mają zbyt wiele czasu na prowadzenie social mediów. Przy wykorzystaniu stosunkowo niewielkich nakładów finansowych firma może otrzymać dobrej jakości promocję swoich social mediów. Skorzystanie z takich usług pozwala szybko i skutecznie zaistnieć w świecie konsumentów.

Należy pamiętać, że duża liczba obserwujących, bezpośrednio przekłada się na sukcesy sprzedażowe i promocyjne firmy. Jest bowiem wyrazem zaufania oraz niejakim potwierdzeniem rzetelności i zadowolenia z wykonanej usługi. Podobnie lajki – stają się zachętą i urealnieniem proponowanej usługi.

Kto kupuje obserwujących na Instagramie?

Zakupu może dokonać dosłownie każdy. Wielu influencerów, firm oraz osób prywatnych korzysta z usług kupowania lajków i followersów. Dzięki temu, że usługa jest dostępna dla szerokiego grona odbiorców to każdy, kto tylko posiada profil na social mediach może z niej skorzystać.

Kupowanie lajków jest co do zasady anonimowe, dlatego nawet jeśli prowadzisz profil dużej firmy lub jesteś już osobą rozpoznawalną, nie musisz się obawiać, że ktokolwiek dowie się o Twoich zakupach w sklepie z lajkami.

Czy zakup follow jest zgodny z prawem?

Powyższe pytanie zadaje sobie chyba każdy, kto stoi przed tym wyborem, ponieważ Instagram staje się powoli coraz bardziej popularny.

Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Insta zaczyna wypierać facebooka, bo to właśnie na nim najbardziej aktywne są gwiazdy.

Twórcy Instagrama wciąż go rozwijają, dodając nowe ciekawe rozwiązania. Bezsprzecznym hitem i strzałem w dziesiątkę okazało się umożliwienie użytkownikom tworzenia tzw. stories, w myśl których można dodać zdjęcie z różnymi podpisami, które po dobie zniknie.

W związku z rosnącym zainteresowaniem tym serwisem wzrasta także potrzeba tworzenia możliwości rozwoju dla firm i osób prywatnych. Powstaje zatem pytanie:

czy kupowanie obserwujących jest legalne?

Tak! Nie ma bowiem przepisów, które zabraniały by korzystać ze sklepu z lajkami. Jeśli więc mierzysz wysoko, to zacznij działać już dziś!

Wady i zalety kupowania lajków i followersów na Instagram

Kupowanie lajków i followersów na Instagram, jest świetnym rozwiązaniem dla firm oraz osób, które chcą szybko i bezpiecznie zaistnieć w serwisie.

Jak wszystko, kupowanie lajków ma także swoje zalety oraz wady, choć tych pierwszych jest zdecydowanie więcej.

Do zalet kupowania lajków i obserwujących możemy zaliczyć:

 1. Urealnienie konta – posiadanie pewnej liczby obserwujących na profilu firmy sprawia, że w oczach konsumenta nie jest podejrzana. Dużo jest teraz oszustw internetowych, dlatego klienci stają się coraz bardziej ostrożni – i dobrze.
 1. Widoczność – profil, który ma pewną liczbę obserwujących, jest promowany przez Instagram. Pojawia się wielu użytkownikom, jako propozycja do zaobserwowania. Promocja następuje także, kiedy algorytmy serwisu wychwycą stale rosnące zainteresowanie profilem – nowe obserwacje.
 1. Nowe opcje – po osiągnięciu określonej liczby followersów odblokowują się ciekawe i przydatne funkcje, takie jak nadawanie na żywo czy dodawanie linków. Dzięki temu, sprzedaż i zainteresowanie produktami oraz firmą może znacząco wzrosnąć.
 1. Polskie reakcje oraz obserwujący – nie sztuką jest posiadać wielu obserwatorów. Ważne, by oni rozumieli co masz do przekazania. Na pl wszystkie konta są polski, realne i stałe. 
 1. Działania rozłożone w czasie – dzięki temu zabiegowi dodawanie polubień czy nowych obserwujących wygląda realnie i nie wzbudza niczyich podejrzeń. 

Niestety, kupowanie działań na profilach społecznościowych ma także swoje wady, choć niektóre z wymienionych mogą dotyczyć różnych sklepów z lajkami.

 1. Sztuczne konta – niektóre serwisy oferują dodawanie lajków i obserwacji za pomocą sztucznych kont. Jest to o tyle niedobre rozwiązanie, że każdy kto sprawdzi Twoich obserwujących to zobaczy, że większość kont jest pusta. pl oferuje działania wykonywane tylko przez realne konta. 
 1. Szybkie znikanie nowych obserwatorów – przy zakupie działań na swoich social mediach, zawsze warto sprawdzić, czy sklep daje gwarancję na to, że subskrybcje nie znikną w ciągu kilku godzin. 
 1. Obserwatorzy, którzy nie reagują – nie wszyscy obserwatorzy, którzy zostaną kupieni będą reagować na Twoje późniejsze wpisy.

Jak wybrać sklep z lajkami?

W Internecie bez problemu można znaleźć co najmniej kilka serwisów, które zajmują się tego typu promocją. Na co jednak zwracać uwagę, by wiedzieć gdzie najlepiej kupić polskich obserwujących na ig? 

Przed zakupami warto się zastanowić na czym nam zależy najbardziej. Niektóre serwisy oferują obserwacje w bardzo niskich cenach, jednak jakość kont jest bardzo niska. Najczęściej działania wykonywane są przez sztuczne konta lub zagraniczne, co jest niezbyt dobrym urealnieniem naszej działalności – a o to często chodzi.

Dobrze jest również zwracać uwagę, aby serwis dawał gwarancję na obserwacje – znaczy to tyle, że dodane follow nie zniknie po kilku godzinach.

Można zwrócić uwagę także na opinie. Serwisy oferujące dodawanie lajków i obserwacji mają bardzo często sekcję z wpisami od klientów. Zadowolenie z realizacji jest przecież bardzo istotną kwestią!

Dlaczego warto wybrać polubimy.pl?

Jeśli zastanawiasz się jak zakupić followersów z polski, to tutaj znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Warto skorzystać z polubimy.pl, ponieważ jesteśmy gwarancją zadowolenia!

Wszystkie działania, które kupujesz wykonywane są przez Polaków z użyciem ich personalnych i realnych kont! U nas nie spotkasz się z niską jakością profili czy zagranicznymi nazwami.

Jako jedyni na rynku oferujemy tak szeroki zakres usług wykonywany w tak przystępnej cenie jedynie przez polaków! To ogromny atut szczególnie dla profili firmowych, których działalność najlepiej potwierdzić i polecić właśnie z poziomu polskich, prawdziwych użytkowników!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! W przypadku jakichkolwiek problemów czy pytań możesz odezwać się do nas na czacie. Pomożemy!

Jak kupić lajki i obserwacje?

Kupowanie lajków jest proste i  nie wymaga wykonywania skomplikowanych czynności z udziałem konta. Do realizacji zamówienia potrzebujemy wyłącznie link!

Krok po kroku:

Wejdź na stronę polubimy.pl w zakładkę sklep. Znajdziesz tam listę social mediów na których wykonujemy działania. Po wybraniu odpowiedniego serwisu zastanów się, na których z działań zależy Ci najbardziej. Wybierz tę zakładkę. Wybierz ilość polubień/fanów. W zależności od Twojego wyboru – zmieni się cena. W wyznaczone miejsce wklej link do profilu lub postu pod którym chcesz otrzymać polubienia lub nowe obserwacje. Opłać zamówienie i gotowe! Teraz wystarczy wykazać się chwilą cierpliwości.

Podsumowanie

Znasz już odpowiedź na pytanie: czy kupowanie obserwujących na Instagrama jest legalne.

Teraz warto być wiedzę wykorzystał i zaczął działać!

Jeśli prowadzisz firmę i zależy Ci na szybkiej jej promocji w mediach społecznościowych i szalonym wzroście statystyk, ale także i obrotu skorzystaj z oferty polubimy.pl! Choć na rynku jest wiele serwisów, które oferuje dodawanie lajków oraz obserwacji w przystępnych cenach, to należy pamiętać, że zwykle niska cena to także niska jakość.

Jeśli zależy Ci na:

 • polskich obserwacjach i lajkach
 • realnych kontach
 • szybkiej i bezproblemowej realizacji
 • dobrym kontakcie

Trafiłeś najlepiej, gdzie tylko mogłeś! Przejdź do zakładki naszego sklepu i zapoznaj się z naszą ofertą. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania czy wątpliwości zadzwoń lub napisz na czacie. Odpowiemy najszybciej, jak będzie to możliwe!