Poznaj najczęściej zadawane pytania :

Tak, wystawiamy faktury VAT 23%. Każde zamówienie jest przez nas rejestrowane i na każde wystawiony jest dokument sprzedaży.

W zależności od typu usługi i wielkości zamówienia, realizujemy wszystkie prace w przedziale od kilkunastu minut do nawet kilkunastu miesięcy od zaksięgowania wpłaty. Każda z usług ma na swojej stronie podany orientacyjny czas realizacji.

Trzeba ją skopiować bezpośrednio z linku przeglądarki internetowej.

Tak, są możliwe również działania na pozostałych stronach niż widoczne w sklepie. Prowadzimy specjalistyczne usługi marketingu internetowego na większości dostępnych serwisów. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt poprzez wiadomość email, zapoznamy się i odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Absolutnie nie. Nasze działania nie wymagają logowania administracyjnego, wszystko robimy wyłącznie na podstawie przesłanego linku.

Nikt oprócz właściciela serwisu, w którym widnieje dana strona, nie może zagwarantować trwałej widoczności treści. Zapewniamy jednak, że wszystkie ustalone działania realizujemy rzetelnie w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

Tak. Jeśli zajdzie taka potrzeba to zrealizujemy większość usług typowych dla działalności agencji interaktywnych. W takim przypadku prosimy o kontakt, na każde zapytanie odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.

Tak, jak najbardziej. Współpraca z nami na każdym etapie jest obarczona tajemnicą handlową i nigdy nie udostępnimy żadnych danych na ten temat.

Kupowanie lajków na polubimy.pl jest bezpieczne. Polskie lajki, które dostarczamy pochodzą z polskich kont od polskich użytkowników i są dodawane stopniowo. Wszystko jest naturalnie rozłożone w czasie, nie musisz się niczym przejmować.

Tak – jak najbardziej jest legalne. Na ten moment nie ma żadnych przeciwwskazań prawnych w polskim prawie dotyczących kupowania lajków.

Tak – oczywiście. W przypadku jakiejkolwiek formy płatności otrzymasz od nas mailowe potwierdzenie przyjęcia płatności. W przypadku opłacenia faktury proformy przesyłamy później normalną fakturę sprzedażową.

Z uwagi na konieczność rozliczeń przy składaniu zamówienia należy podać imię i nazwisko oraz adres email. Opcjonalnie możesz podać też telefon, co może znacznie ułatwić kontakt z nami. W przypadku jeśli chcesz fakturę, należy podać również pełne dane firmy. Potrzebujemy też link do zasobu, który mamy promować. Nie potrzebujemy danych dostępowych do żadnego profilu społecznościowego.

Imię nazwisko są nam potrzebne w celu wystawienia dokumentu sprzedaży, emial jest niezbędny w celu wysłania potwierdzenia zamówienia i dokumentu sprzedażowego. Telefon jest podawany opcjonalnie i w razie czego ułatwi to nam kontakt posprzedażowy.

Nie, nie trzeba być pełnoletnim, aby móc skorzystać  z usług polubimy.pl.

Tak, jak najbardziej. Po zakończeniu działań każdorazowo informujemy mailowo, że zlecenie zostało zakończone.

Tak, jak najbardziej. Jednakże pamiętaj, że musisz mieć zgodę właściciela profilu na wykonanie takowych działań.

Tak, oczywiście. Pamiętaj jednak, że musisz mieć zgodę właściciela profilu, abyśmy mogli przeprowadzić tam zamówione działania.

Tak, po każdym zakończeniu zlecenia wysyłamy mailowe powiadomienia.

Tak – lajki można cofnąć (usunąć). Jednakże jest to wykonanie tej samej czynności w odwrotnej kolejności i wymaga takiej samej opłaty.

Tak, jak najbardziej można zlecić nam równoległe działania na jednym profilu społecznościowym.

Nie, na ten moment nie realizujemy tego typu usług.

Jak najbardziej! Wysyłamy powiadomienie mailowe po ukończeniu każdej usługi.

Nie, nie trzeba nic wypełniać. Wystarczy podesłać nam prawidłowy link i opłacić zamówienie.

Jedyne formalności jakie muszą zostać spełnione to:
– wklejenie poprawnego linku (ewentualnie treści i zdjęć),
– opcjonalnie dodanie uwag do zamówienia,
– podanie imienia, nazwiska i adresu email,
– opłacenie zamówienia.
To wszystko – po otrzymanej płatności zaczniemy działać.

Nie, z uwagi na problemy z późniejszym raportowaniem nie można zlecać działań na profilach społecznościowych w wielu agencjach. Można natomiast zlecić wiele działań na polubimy.pl.