Poznaj najczęściej zadawane pytania :

W zależności od typu usługi i wielkości zamówienia, realizujemy wszystkie prace w przedziale od kilkunastu minut do nawet kilkunastu miesięcy od zaksięgowania wpłaty. Każda z usług ma na swojej stronie podany orientacyjny czas realizacji.

Trzeba ją skopiować bezpośrednio z linku przeglądarki internetowej.

Tak, są możliwe również działania na pozostałych stronach niż widoczne w sklepie. Prowadzimy specjalistyczne usługi marketingu internetowego na większości dostępnych serwisów. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt poprzez wiadomość email, zapoznamy się i odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Absolutnie nie. Nasze działania nie wymagają logowania administracyjnego, wszystko robimy wyłącznie na podstawie przesłanego linku.

Nikt oprócz właściciela serwisu, w którym widnieje dana strona, nie może zagwarantować trwałej widoczności treści. Zapewniamy jednak, że wszystkie ustalone działania realizujemy rzetelnie w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

Tak. Jeśli zajdzie taka potrzeba to zrealizujemy większość usług typowych dla działalności agencji interaktywnych. W takim przypadku prosimy o kontakt, na każde zapytanie odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.

Tak, jak najbardziej. Współpraca z nami na każdym etapie jest obarczona tajemnicą handlową i nigdy nie udostępnimy żadnych danych na ten temat.

Nie. Skupiamy się wyłącznie na budowaniu dobrego wizerunku. Nie realizujemy działań nieetycznych i niezgodnych z prawem.

Nie. Z uwagi na to, że każda branża jest inna wymagamy przesłania gotowych materiałów tj. np. tekstów czy zdjęć.

Tak. Oprócz działań specjalnych możemy kompleksowo monitorować i kształtować informacje w sieci na dany temat. Wówczas szyjemy ofertę na miarę w perspektywie minimum 6-cio miesięcznej współpracy.

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here