poznaj opinie o polubimy.pl

Jeśli chcesz pierwszy raz zamówić usługę w nieznanej firmie to z pewnością szukasz w sieci opinii na jej temat. My, członkowie ekipy polubimy.pl, na co dzień robimy dokładnie tak samo! 😃 Opinie są niezwykle ważne, dzięki nim można wstępnie dowiedzieć się z kim ma się do czynienia. Im wyższą średnią ocen ma firma oraz im więcej recenzji jest widocznych na profilu tym chętniej skorzystamy z jej oferty. Wysoko oceniane firmy przed samym zakupem darzymy większym zaufaniem niż firmy, które takich ocen nie posiadają wcale. Czytaj dalej i przekonaj się jak to wygląda w naszym przypadku!

opinie-o-polubimy_pl

jak działamy?

Każdego dnia podczas pracy kładziemy szczególny nacisk na rzetelną realizację usług oraz na dobry kontakt z Klientem. Każde zamówienie jest dla nas niezwykle ważne i podchodzimy do niego z najwyższą starannością. Jesteśmy polską firmą, za każde złożone zamówienie, tuż po jego opłaceniu, wystawiamy i wysyłamy dowód zakupu, jesteśmy dostępni przez większą część dnia na czacie, pod telefonem czy mailem. Jeśli jesteś blisko nas, zawsze możemy umówić się na kawę ☕, aby omówić plan promocji Twojej firmy. 😊

POLSKA
FIRMA

ŁATWY
KONTAKT

WIELE FORMY
PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE
TRANSAKCJE

REALIZACJA
W TERMINIE

DOBRE
POLSKIE LAJKI

gdzie są opinie?

Oferujemy kilkadziesiąt różnych usług i trudno byłoby umieścić wszystkie recenzje w jednym miejscu. W związku z tym skorzystaliśmy z rozwiązania, które w czytelny sposób je zaprezentuje. Podzieliliśmy opinie na naszej stronie w taki sposób, że dla każdej z usług są one widoczne z osobna. Aby je poznać, wystarczy wejść w interesującą usługę, przewinąć stronę w dół, a następnie kliknąć zakładkę Opinie. Jeśli już byliście naszymi Klientami, to w tej też zakładce można dodać opinie i wrażenia na temat naszej realizacji – do czego serdecznie zapraszamy i zachęcamy 😄 Uwaga – tylko zalogowani Klienci, którzy kupili daną usługę mogą napisać opinię na jej temat.

polubimy-opinie

nadal mało?

Jeśli ktoś nadal nie jest przekonany co do skorzystania z naszych usług, to przecież nie będziemy do niczego zmuszać 😊 Warto jednak wiedzieć, że w celu sprawdzenia „na własnej skórze” można przecież złożyć zamówienie testowe, na najniższą kwotę i zobaczyć jakie będą z tego efekty. Z naszej strony zrobimy wszystko, aby zamówienie przebiegło najlepiej jak to możliwe. Jeśli po realizacji będziesz zadowolony to z pewnością skorzystasz z naszych usług w przyszłości. Jeśli natomiast coś nie pójdzie po Twojej myśli, to wiedz, że zawsze chętnie wysłuchamy co moglibyśmy poprawić z naszej strony, aby usługi naszego sklepu z lajkami były jeszcze lepsze!