Czas realizacji usług

Czas realizacji jest zależny od rodzaju zakupionej usługi i wybranych ilości. W opisie każdej usługi jest tabelka z orientacyjnym czasem realizacji, aby ją zobaczyć należy kilkukrotnie przescrollować w dół strony. Przykładowa taka tabelka znajduje się tutaj. Na polubimy.pl jest dostępnych kilka typów realizacji, ich dokładny opis znajduje się poniżej, są to: Standardowa realizacja, Ekspresowa realizacja, Super ekspresowa realizacja, Insta ekspres (dostępne wyłącznie dla promocji na IG).

Realizacja standardowa, Realizacja ekspresowa, Realizacja super ekspresowa oraz Realizacja Insta ekspres nie są to realizacje natychmiastowe, które następują tuż po zakupie. Realizacja od ręki jest czasem możliwa i jeśli zależy Ci na błyskawicznym jej wykonaniu, to przed zakupem najpierw skontaktuj się z nami celem potwierdzenia możliwości takiego działania.

W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zrealizować usługę natychmiast lub w bardzo krótkim czasie. Wówczas, po potwierdzeniu przez nas działania od ręki, wymagana jest dodatkowa opłata – przy składaniu zamówienia należy zaznaczyć opcję Ustalenia indywidualne.

Różne opcje czasów realizacji

🕒 Standardowa realizacja – działamy tutaj bez pośpiechu, ten typ czasu realizacji pozwala nam na stopniową realizację usługi, zastrzegamy sobie jednak możliwość szybszego realizowania usługi niż deklarujemy w tabelce,

⚡ Ekspresowa realizacja – tutaj czas realizacji jest praktycznie dwukrotnie krótszy niż w Standardowej realizacji, jest to ekstra opcja wymagająca dopłaty, dla chcących uzyskać znacznie szybciej efekty promowania social media,

⚡⚡ Super ekspresowa realizacja – tutaj czas realizacji usługi jest praktycznie dwukrotnie krótszy niż przy Ekspresowej realizacji, przy zastrzeżeniu, że dla mniejszych ilości czas ten nie przekracza 10h od momentu zamówienia, opcja dla tych, którym mocno zależy na czasie,

⚡⚡ Insta ekspres – opcja dedykowana wyłącznie dla usług z kategorii Instagram. Dla usług, które mają czas Ekspresowej realizacji zadeklarowany na 14h, realizacja usługi przy wyborze Insta ekspres następuje tu w ciągu max 10h od opłacenia zamówienia. Dla pozostałych usług jest to dwukrotnie krótszy czas realizacji niż podany w tabelce Ekspresowej realizacji.

Dostępność opcji Realizacji super ekspresowej oraz Insta ekspres jest wyłącznie dla zamówień składanych w dni robocze w godzinach 06-16.

Sprawdzone metody

Stawiamy na dobre jakościowo działania, które mają na celu przynieść trwały skutek. Standardowo, przy prostych zadaniach z małą intensywnością, wykonujemy usługę w ciągu kilku godzin. Przy dużych ilościowo zleceniach realizujemy usługi nawet w okresie kilku(nastu) miesięcy. Dla każdej usługi rozpisaliśmy czas realizacji w tabelkach w opisie. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami zapraszamy do zapoznania się z sekcją FAQ – najczęściej zadawanych pytań. Jeśli nie ma tam odpowiedzi na interesujące pytanie to prosimy o kontakt, nasi konsultanci są dyspozycyjni przez większą część dnia i chętnie udzielą odpowiedzi.