Czas realizacji usług

Czas realizacji jest zależny od rodzaju zakupionej usługi i wybranych ilości. W opisie każdej usługi (trzeba przescrollować w dół strony) jest tabelka z orientacyjnym czasem realizacji, przykładowa taka tabelka znajduje się tutaj. Dostępne są dwa typy realizacji: realizacja standardowa pozwalająca na stopniową realizację oraz realizacja ekspresowa, w której czas jest praktycznie dwukrotnie krótszy niż w realizacji standardowej, ale wymaga dopłaty.

Realizacja standardowa jak i realizacja ekspresowa nie jest to realizacja natychmiastowa tuż po zakupie. Realizacja od ręki jest czasem możliwa i jeśli zależy na błyskawicznym wykonaniu, to przed zakupem najpierw skontaktuj się z nami celem potwierdzenia możliwości takiego działania. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zrealizować usługę natychmiast lub w bardzo krótkim czasie. Wówczas, po potwierdzeniu przez nas działania od ręki, wymagana jest dodatkowa opłata – przy składaniu zamówienia należy zaznaczyć opcję Ustalenia indywidualne.

Stawiamy na dobre jakościowo działania, które mają na celu przynieść trwały skutek. Standardowo, przy prostych zadaniach z małą intensywnością, wykonujemy usługę w ciągu kilku godzin. Przy dużych ilościowo zleceniach realizujemy usługi nawet w okresie kilku(nastu) miesięcy. Dla każdej usługi rozpisaliśmy czas realizacji w tabelkach w opisie. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami zapraszamy do zapoznania się z sekcją FAQ – najczęściej zadawanych pytań. Jeśli nie ma tam odpowiedzi na interesujące pytanie to prosimy o kontakt, nasi konsultanci są dyspozycyjni przez większą część dnia i chętnie udzielą odpowiedzi.