Media społecznościowe wciąż są doskonałym kanałem promocji marki oraz nawiązywania stałych relacji z klientami firmy. Odpowiednio prowadzony profil firmowy może przekonać dużą liczbę internautów do produktu lub usługi. Od pewnego czasu wśród platform social media prym wiedzie TikTok. Jak możemy wykorzystać jego potencjał w promocji biznesu? Jakie filmy tworzyć i o czym pamiętać, aby zwiększać liczbę wyświetleń?

Spis treści

Wyświetlenia na TikToku – pokaż, że masz pomysł na swoje miejsce w social media

Internauci lubią obserwować profile, które mówiąc kolokwialnie mają ręce i nogi. Konta na TikToku, które wyróżniają się merytoryczną wartością. Twórca kanału doskonale wie, o czym chce mówić, co chce nagrywać i jak to zrobić naprawdę pomysłowo i kreatywnie. Algorytm również ceni filmik, który jest wypełniony po brzegi merytoryczną treścią. Ma odpowiedni opis i tematyczny hastag, a raczej hashtagi, bo im więcej branżowych odnośników hastagowych, tym większe prawdopodobieństwo, że zainteresowana osoba trafi na Twojego TikToka i być może regularnie będzie oglądała Twoje materiały video.

Wyświetlenia na TikToku – co sprawia, że publikowany film staje się najpopularniejszy?

Jak promować swoje video na TikTok? Co zrobić, aby nabijać widoczność contentu video?

  • duet video idealny sposób na pozyskanie followersów i zwiększone zasięgi – zaproś do wspólnego wideo innych twórców, których działalność uważasz za ciekawą, inspirującą i niebanalną. Wspólny materiał nie tylko zwiększy oglądalność i podbije liczbę kliknięć nawet do 1000 wyświetleń, ale może okazać się fantastyczną przygodą i początkiem owocnej  „tiktokowej” współpracy,
  • zawsze umieszczaj ciekawy opis filmu. Podkreślaj dlaczego warto kliknąć przycisk i start o obejrzeć całość. Używaj przy tym wspomnianych hastagów,
  • wbij się w tematyczny trend – mów o tym co ważne,
  • zadbaj o bogatą warstwę wizualną – jeśli zachwycisz nie tylko treścią, a również montażem internauta kolejny raz zdecyduje się wybrać Twój kanał i Twoje filmy.

Wyświetlenia na TikTok. Porozmawiajmy o dobrych praktykach

Jesteśmy grupą specjalistów, dla których media społecznościowe nie mają tajemnic. Znamy patenty, sposoby na pozyskiwanie dużej liczby wyświetleń na TikToku. Nie chcemy tej wiedzy zostawiać tylko dla siebie – chętnie się nią podzielimy. Decydując się na kontakt z nami dowiesz się jak pozyskiwać wielu fanów profilu? Jak tworzyć video content, który nie ma sobie równych? Jak zaskakiwać obserwujących i każdego dnia dawać im wyjątkową i niepowtarzalną jakość.